Кількість
|
Вартість
|
||
|
Особливості електродів.
Електроди Моноліт РЦ виділяються від подібних продуктів інших виробників із зменшеною величиною виділень та інтенсивністю утворення зварювального аерозолю та марганцю при зварюванні металу.
Електроди Моноліт РЦ виділяються легким вихідним та повторним запаленням, плавним та розміреним горінням дуги, забезпечують дрібні витрати металу від розбризкування, рівномірне плавлення покриття, чудове формування металу шва, легке відділення шлакової кірки. Легке поводження з електродами виділяє можливість зварювати новачкам зварювальникам.
основні переваги
стрижні легко підпалюються навіть при повторному зварюванні;
стабільна дуга без провалів та стрибків;
у процесі зварювання немає бризок металу;
забезпечується отримання рівного шва, закругленого та рівномірно заповненого;
шлак, що виділяється від обмазки стрижня, легко відокремимо від зони зварювальної ванни;
можливість використання розхідників з професійними зварювальними апаратами та побутовими малопотужними інверторами;
якщо при зварюванні попалася ділянка з погано доступною зварювальною лінією, стрижень може бути легко вигнутий, але і таким він добре варить без вад;
для конструкцій невідповідних, стрижень можна використовувати без попереднього очищення деталей, що зварюються. Зварні краї не потрібно зачищати від жиру, олії, забруднень та іржі.
Умови застосування
Електроди марки Моноліт РЦ призначені для зварювання кутових, стикових і з'єднань внапуск металу товщиною від 3 до 20 мм. Електроди малочутливі до якості підготовки краю, наявності іржі та інших забруднень поверхні металу, що зварюється. При монтажному зварюванні можлива робота у всіх просторових положеннях без зміни сили зварювального струму. Зварювання вертикальних швів способом "зверху-вниз" проводиться короткою дугою або опорою. Не слід допускати затікання шлаку попереду дуги.
Зварювання робити постійним струмом будь-якої полярності (рекомендується зворотним, «+» на електроді) або змінним струмом від трансформатора з напругою холостого ходу не менше 50 В.
Інститутом електрозварювання ім. О.О. Патона НАН України та Інститутом медицини праці АМН України доведено, що виділення марганцю знижено на понад 30%, виділення шкідливих речовин у зварювальному аерозолі понад 28%.